gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling dał owoce w Nysietytul: EkoWystawa Fundacji PlasticsEurope Polska  w Oleśnicy!tytul: Recykling dał owoce w Czechowicach Dziedzicachtytul: Recykling dał owoce w Sokołowskutytul: Recykling dał owoce w Sztumietytul: EkoWalentynki 2017tytul: Recykling dał owoce w Łapachtytul: EkoWystawa Fundacji PlasticsEurope Polska  w Oleśnicy!
min
PRZECZYTAJ

Ekoedukacja w Strefie Wnętrza Leroy Merlin

19 listopada zakończyła się tygodniowa akcja edukacji ekologicznej pt. "Świeć Przykładem" w sklepie STREFA WNĘTRZA  Leroy Merlin (...)

19 listopada zakończyła się tygodniowa akcja edukacji ekologicznej pt. "Świeć Przykładem" w sklepie STREFA WNĘTRZA  Leroy Merlin w Warszawie przy ulicy Ostrobramskiej. Klienci sklepu byli informowani i edukowani o korzyściach płynących ze zbiórki i recyklingu elektroodpadów i zużytych baterii. Podczas finałowej akcji zorganizowano zbiórkę elektroodpadów, za które klienci otrzymywali ekologiczne lampki LED. Zbierane były również zużyte baterie, których udało się zgromadzić ponad 5 tys sztuk!

Profesjonalną zbiórkę i recykling elekroodpadów i baterii zapewniły Remondis Electrorecycling i Electro-System Organizacja Odzysku. Ze strony Strefy Wnętrza nad wszystkim czuwała Marta Napiórkowska, a działania edukacyjne prowadzili ekolog - Dominik Dobrowolski - pomysłodawca akcji i Beata Klapa z Electro-System Organizacji Odzysku (na głównym zdjęciu).