gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Gdzie to zdjęcie było zrobione?tytul: Prezent  na Nowy Roktytul: Mediacje w zakresie ochrony środowiska!tytul: Dziękuję za 2015!tytul: Sukces Programu Edukacji Filmowej w Sokołowskutytul: Czym oddychamy?tytul: EkoWalentynki 2016tytul: Peak oil, zmiany klimatyczne, granice wzrostu ... .
min
PRZECZYTAJ

Ekoakcje 2016 - zapraszam!

Rok 2016 zapowiada się bardzo pracowity i ekologiczny.  Już w styczniu rozpoczynamy w ponad 100 miejscowościach EkoWalentynki, (...)

Rok 2016 zapowiada się bardzo pracowity i ekologiczny.  Już w styczniu rozpoczynamy w ponad 100 miejscowościach "EkoWalentynki", tzn zbiórkę bateryjek i drobnych elektrośmieci, w lutym  natomiast ruszam z cyklem wykładów w całej Polsce nt. ochrony rzek i mórz przed odpadami.

Marzec to dziesiątki akcji na przywitanie wiosny w szkołach -  czyli "EkoWagary", kwiecień (22.04) rzecz jasna to "Dzień Ziemi", ruszam także z projektem "Ptasich ogrodów", które zakładamy w miastach.

W maju zapraszam na akcje "Kwiaty za elektrograty", "Recykling kwitnie" i "Kultura to Natura" - czyli zamieniamy odpady na kulturalne wypady.

W czerwcu ostrzę wiosła i ruszam na już VI Recykling Rejs ... . Mam nadzieję, że zdążę zakończyć wprawę w sierpniu, bo trzeba zaplanować akcje "Recykling daje owoce" i kolejne wykłady.

W 2016 roku chcę też rozpocząć projekt edukacyjny w górach, w schroniskach, gdzie w ramach akcji "Recykling Górom" posprzątamy szlaki górskie i poedukujemy turystów.

Przez cały rok razem z Fundacją In Situ zapraszam do magicznego Sokołowska, gdzie w "EkoWieży" łączymy naukę, kulturę, edukację, ekologię i dobrą zabawę.

Zapraszam do współpracy organizacje, szkoły, biblioteki, samorządy, firmy i wszystkich ludzi, którzy wolą kolor zielony niż szary ;-).

Dominik Dobrowolski

dominik@cycling-recycling.eu