gohome en
Cycling-Recycling
tytul: EkoSpotkanie w EkoGim10tytul: Kwiaty za elektrograty w Krakowie w Leroy Merlin Bonarkatytul: EkoWystawa podróżuje po Polscetytul: EkoSpotkanie w Oleśnicytytul: Kwiaty za elektrograty w Krakowie w Leroy Merlintytul: Wystawa Fundacji PlasticsEurope Polskatytul: Kolejne ekospotkania: Nysa, Oleśnica, Gliwicetytul: Zero odpadów w Nestlé w Kaliszu
min
PRZECZYTAJ

EkoSpotkanie w Nysie

Zgodnie z planem na kolejne ekospotkanie Dominik Dobrowolski - ekolog i podróżnik przyjechał 21 października do Nysy, (...)
Zgodnie z planem na kolejne ekospotkanie Dominik Dobrowolski - ekolog i podróżnik przyjechał 21 października do Nysy, do Gimnazjum nr 2 przy ul. Prusa. W spotkaniu wzięli udział uczniowie koła biologiczego oraz klasy p. Marzeny Głazunow. Uczniowie wykazani się nie tylko uwagą, ale i dużym zaangażowaniem, aktywnością i wiedzą na spotkaniu. Najaktywniejsi dostali ekologiczne upominki ufundowane przez Fundację PlasticsEurope Polska oraz Rekopol Organizację Odzysku.
 
 
Dominik Dobrowolski  przemierza polskie rzeki w swoim ekokajaku, sprząta śmieci i namawia do recyklingu. Dominik opowiedział o swoich kajakowych wyprawach pt. "Recykling rejs - odzyskuj tworzywa sztuczne" oraz o ostatniej ekspedycji po Bałtyku. Szczegóły na stronie www.recykling-rejs.pl .
 
Podobne spotkania organizowane są w całej Polsce. Ich celem jest popularyzacja wiedzy z zakresu recyklingu tworzyw sztucznych oraz zagrożeń dla środowiska związanych z zaśmiecaniem rzek i mórz. Mecenasem spotkań jest Fundacja PlasticsEurope Polska.
 
 
Zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach !
 
 
 
 
 
 
wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1120

Ratujmy Sokołowsko!

W dawnym sanatorium powstaje Laboratorium Kultury i Centrum Edukacji Ekologicznej EkoWieża. Zapraszamy do Sokołowska na spotkania z (...)


EkoWalentynki 2018


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ