gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling da owoce w Leroy Merlin w Gdańskutytul: Recykling jest na falitytul: Ekolog roku 2013tytul: Wybieramy Ekologa Roku!tytul: Recykling da owoce w Kampusie SGGWtytul: Recykling da owoce w Kampusie SGGWtytul: Zapraszam na spotkanie do Eko Kampusa SGGWtytul: Kultura to natura w Rzeszowie, 17 maja 2014
min
PRZECZYTAJ

Ekolożka/ekolog roku 2013

Rudzkie Towarzystwo Przyjaciół Drzew zgłasza  Dominika Dobrowolskiego do konkursu na Człowieka Polskiej Ekologii 2013. Rudzkie Towarzystwo Przyjaciół Drzew  (...)

Rudzkie Towarzystwo Przyjaciół Drzew zgłasza  Dominika Dobrowolskiego do konkursu na Człowieka Polskiej Ekologii 2013.

Rudzkie Towarzystwo Przyjaciół Drzew  od wielu lat współpracuje z Dominikiem Dobrowolskim w ramach m.in. organizacji Eko-Walentynek - akcji, którą Dominik wymyślił i organizuje w całej Polsce. W tym roku w akcji zebraliśmy wspólnie z 70 innymi miastami ponad 3 mln zużytych baterii.

Od trzech lat Dominik Dobrowolski  przepłynął już ponad 5 tys. km w ramach samotnych spływów kajakowych pt. Recykling rejsy. Do tej pory spotkał się z tysiącami mieszkańców, których namawia do wspólnej troski o Ziemię. W 2013 roku Dominik Dobrowolski przepłynął  trasę z Dunajca do Szczecina - to była wyprawa kajakiem przez całą Polskę. W tym roku Dominik Dobrowolski na zaproszenie kajakarzy z Niemiec wyrusza na czwartą wyprawę z Warszawy do Berlina, szlakiem: Wisła, Brda, Kanał Bydgoski, Noteć, Warta, Odra, szlaki wodne Niemiec.

Adam Podgórski, Rudzkie Towarzystwo Przyjaciół Drzew, Organizacja Pożytku Publicznego,

41-700 Ruda Śląska ul. Wolności 6, tel. 608853821 akp1951@gmailcom


Aby zgłosić kandydatkę/kandydata do konkursu na Ekologa 2013 trzeba wysłać do 15 kwietnia 2014 zgłoszenie  wraz z uzasadnieniem na adres: dzienziemi@mroee.pl .