gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling da owoce w Radomiu 28 09 2013!tytul: Recykling da owoce w Radomiu 28 09 2013!tytul: Recykling dał owoce we Włocławkutytul: Recykling da owoce w Warszawie 21 września!tytul: Zamieniamy odpady na kulturalne wypady w Łodzi 28 wrześniatytul: Kultura to natura 28 września w Łodzitytul: Kultura to Natura 21 września w Gdańskutytul: 21 września - bilety za śmieci -Gdańsk Przymorze
min
PRZECZYTAJ

Recykling da owoce w Warszawie 21 września

Zapraszamy warszawianki i warszawiaków do udziału w akcji recykling daje owoce. Na mieszkańców czeka tona pysznych owoców, które zostaną rozdane (...)

Zapraszamy warszawianki i warszawiaków do udziału w akcji recykling daje owoce. Na mieszkańców czeka tona pysznych owoców, które zostaną rozdane za przyniesione i dobrze posegregowane odpady. Owocowa zbiórka będzie zorganizowana 21 września 2013 roku na parkingu przed sklepem Auchan Wola przy ul. Górczewskiej 124 w godzinach od 10:00 do 15:00. Jedna osoba może dostać 1 kg owoców, bez względu na ilość odpadów jakie przyniesie. Aby dostać 1 kg owoców należy przynieść minimum:

 
10 szt. butelek (i, lub) słoików szklanych
10 butelek, kubeczków plastikowych
10 puszek aluminiowych
10 kartonów po mleku czy sokach
10 zużytych baterii
3 małe elektrośmieci ( np. telefon, świetlówka, latarka)
1 duży elektrośmieć (telewizor, komputer, lodówka etc)
5 kg makulatury 
 
Organizatorzy akcji:
 
Dominik Dobrowolski, www.cycling-recycling.eu
 
 
MPO Warszawa
 
Centrum Handlowe Wola Park www.auchan.pl/wola
 
PROeko Zakład Przetwarzania ZSEiE

min