gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Zielony Jazdówtytul: Recykling da owoce w Leroy Merlintytul: Finał Recykling rejsu po Wiśle!tytul: Taraskatytul: Zapraszam na film Recykling rejs Wisła 2012tytul: Ekogwiazdy Uwagi z Henrykowatytul: Elektrozbiórka w Leroy Merlintytul: EcoFamily
min
PRZECZYTAJ

Recykling zakwitnie w Tarasce

W ramach Festiwalu Life’n’act w Tarasce odbędzie się ekologiczna akcja pt. „Recykling kwitnie”. Celem akcji będzie zachęcenie (...)

mala fotka

W ramach Festiwalu Life’n’act w Tarasce odbędzie się ekologiczna akcja pt. „Recykling kwitnie”. Celem akcji będzie zachęcenie uczestników festiwalu do troski o środowisko, walka z zaśmieceniem i promocja recyklingu. Wśród uczestników zostaną przeprowadzone ekologiczne quizy i zabawy, które poprowadzi aktor i reżyser Darek Lech. Uczestnicy będą mogli także własnoręcznie stworzyć swoje autorskie torby na zakupy. Zgodnie z hasłem "Recykling kwitnie"  na specjalnych bawełnianych torbach będzie można namalować, wykorzystując przygotowane szablony, kolorowe kwiaty i owoce .  Oczywiście, torby będzie można zabrać ze sobą i wykorzystać do robienia ekologicznych zakupów.   

 

Akcja "Recykling kwitnie" będzie prowadzona na festiwalu Life’n’act 20 lipca w piątek, w godzinach od 17.00 do 20.00. 

Głównym partnerem akcji jest Program REKARTON (www.rekarton.pl), wspierający recykling kartonów po napojach w Polsce, a organizuje ją znany ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski ( www.cycling-recycling.eu) wraz se swoim zespołem.

Informacje o festiwalu.

min