gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling Daje Owoce w Kielcachtytul: Recykling Dał Owoce w Bytomiutytul: Wybierz logo Koalicji *Recykling Górom*tytul: Recykling Daje Owoce w Gminie Gnieznotytul: Recykling Daje Owoce w Przeginitytul: Objazdowa wystawa Fundacji PlasticsEurope Polskatytul: Recykling Daje Owoce w Tuszowie Narodowymtytul: Recykling Daje Owoce w Kielcach
min
PRZECZYTAJ

Ekospotkanie w Pustkowie Żurawskim

11 października w szkole podstawowej w Pustkowie Żurawskim koło Wrocławia uczniowie mogli spotkać się i porozmawiać z (...)

Fundacja PlasticsEurope Polska tej jesieni, tak jak w poprzednich latach, udostępnia wyjątkową  edukacyjną wystawę, pokazującą jak cenne są tworzywa sztuczne i co zrobić, aby nie trafiały na śmieci i były selektywnie zbierane, poddawane recyklingowi oraz służyły do produkcji nowych przydatnych przedmiotów.  Od września do grudnia wystawa odwiedza szkoły podstawowe, biblioteki, domy kultury, organizacje społeczne ... . Wystawom często towarzyszą spotkania,  i tak samo było w szkole podstawowej Pustkowie Żurawskim.

11 października w szkole podstawowej w Pustkowie Żurawskim koło Wrocławia uczniowie mogli spotkać się i porozmawiać z Dominikiem Dobrowolskim - wrocławskim podróżnikiem i ekologiem, który opowiadał o swoich pasjach, ochronie środowiska oraz kajakowym i rowerowym wyprawom.

To było kolejne ekospotkanie w dolnośląskich szkołach, których mecenasem jest Fundacja PlasticsEurope Polska.

 

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1120

Ratujmy Sokołowsko!

W dawnym sanatorium powstaje Laboratorium Kultury i Centrum Edukacji Ekologicznej EkoWieża. Zapraszamy do Sokołowska na spotkania z (...)


EkoWalentynki 2018


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ