gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Wybierz logo Koalicji *Recykling Górom*tytul: Recykling Daje Owoce w Gminie Gnieznotytul: Ekospotkanie w Pustkowie Żurawskimtytul: Recykling Daje Owoce w Przeginitytul: Recykling Daje Owoce w Tuszowie Narodowymtytul: Recykling Daje Owoce w Kielcachtytul: Recykling Daje Owoce we Frysztakutytul: Recykling Daje Owoce w Gliwicach
min
PRZECZYTAJ

Objazdowa wystawa Fundacji PlasticsEurope Polska

Fundacja PlasticsEurope Polska tej jesieni, tak jak w poprzednich latach, udostępnia wyjątkową  edukacyjną wystawę, pokazującą jak cenne (...)

Fundacja PlasticsEurope Polska tej jesieni, tak jak w poprzednich latach, udostępnia wyjątkową  edukacyjną wystawę, pokazującą jak cenne są tworzywa sztuczne i co zrobić, aby nie trafiały na śmieci i były selektywnie zbierane, poddawane recyklingowi oraz służyły do produkcji nowych przydatnych przedmiotów.  Od września do grudnia wystawa odwiedza szkoły podstawowe, biblioteki, domy kultury, organizacje społeczne ... . Wystawom często towarzyszą spotkania,  i tak samo było w Szkole Podstawowej w Tyńcu Małym koło Wrocławia, gdzie uczniowie mogli spotkać się i porozmawiać z Dominikiem Dobrowolskim - wrocławskim podróżnikiem i ekologiem, który opowiadał o swoich pasjach, ochronie środowiska i kajakowym i rowerowym wyprawom.

Wystawę i wykład pomogła zorganizować Pani dyrektor Iwona Antman. Bardzo dziękujemy!

Kolejną szkołą, która gości wystawę (zdjęcie powyżej) od 6 do 11 października jest szkoła podstawowa w Pustkowie Żurawskim. Wystawę pomogła zorganizować Pani Wioletta Rumian. Bardzo dziękujemy!

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1120

Ratujmy Sokołowsko!

W dawnym sanatorium powstaje Laboratorium Kultury i Centrum Edukacji Ekologicznej EkoWieża. Zapraszamy do Sokołowska na spotkania z (...)


EkoWalentynki 2018


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ