gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Cycling Recycling: Świnoujście - Kołobrzegtytul: Wyprawa Cycling Recycling - Bałtyk 2017 wystartowała!!!tytul: Cycling Recycling 2017 - co, gdzie, kiedy ...tytul: *Andrzej rysuje* czyli eko-koszulki do wygraniatytul: Cycling Recycling w Elblągu! Zapraszamy 11 sierpnia!tytul: Cycling Recycling w Gdańsku! Zapraszamy 10 sierpnia!tytul: Cycling Recycling w Sopocie! Zapraszamy 9 sierpnia!tytul: Cycling Recycling w Gdyni! Zapraszamy 8 sierpnia!
min
PRZECZYTAJ

Cycling Recycling w Braniewie! Zapraszamy 12 sierpnia!

Zapraszamy 12 sierpnia do Braniewa, do udziału w finale niezwykłej akcji ekologicznej pt. Cycling Recycling. Właśnie tutaj (...)

Zapraszamy 12 sierpnia do Braniewa, do udziału w finale niezwykłej akcji ekologicznej pt. Cycling Recycling. Właśnie tutaj zatrzyma się, prowadzony przez znanego ekologa i podróżnika Dominika Dobrowolskiego, ekopeleton, który przemierza Polskę wzdłuż całego wybrzeża, kończąc wyprawę i akcję właśnie w Braniewie. Podczas wyprawy zapraszamy na cykl edukacyjnych i recyklingowych akcji, w ramach których namawiamy turystów i mieszkańców do recyklingu, do ochrony Bałtyku przed odpadami, do troski o najpiękniejsze w Europie polskie plaże, aby po wakacjach był na nich tylko złocisty piasek, a nie śmieci. 

W Braniewie zapraszamy na parking pod sklepem Biedronka przy ulicy Piłsudskiego 1, gdzie 12 sierpnia w godzinach od 10.00 do 15.00 w planie ekoquizy z nagrodami dla mieszkańców i turystów oraz punkt informacji recyklingowej z bezpłatnymi materiałami edukacyjnymi.

 

 

Prosimy o kontakt:

Asystent wyprawy: Piotr Drozdowicz, piotr@cycling-recycling.eu

Electro-System:  Beata Klapa, beata.klapa@electro-system.pl

 

 

Serdecznie dziękujemy  Partnerom Wyprawy Cycling Recycling 2017,

którymi są:

 

         

 

Serdecznie dziękujemy Wszystkim Patronom wyprawy Cycling Recycling 2017,

którymi są:

                                                                     

         

                             

 

 

Dziękujemy mediom za promowanie akcji:

 

       

        

 

     

 

 

 

Zapraszamy do wspólnego Cyclingu i Recyclingu!

EkoPeleton (fot z 2016)

 

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1120

Ratujmy Sokołowsko!

W dawnym sanatorium powstaje Laboratorium Kultury i Centrum Edukacji Ekologicznej EkoWieża. Zapraszamy do Sokołowska na spotkania z (...)


EkoWalentynki 2018


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ