• Cycling Recycling 2019

Cycling Recycling 2020

1.07.2020

Szykuje się kolejny fantastyczny rajd rowerowy, tym razem pt. EkoRowerowe Parki Narodowe. To już piąta edycja wyprawy, gdzie ekopeleton tworzy super ekipa REMONDIS Electrorecycling i Electro Systemu. Już teraz zapraszamy na wielki start akcji 24 lipca do Suwałk, gdzie najpierw zorganizujemy wielką zbiórkę elektroodpadów, a później ruszamy szlakiem najpiękniejszych parków narodowych Polski Wschodniej. Dziękujemy Prezydentowi Suwałk za Patronat!
Ochrona środowiska jest główną misją naszej firmy. Jesteśmy liderem w Europie i Polsce w zakresie zbiórki i recyklingu elektroodpadów. Jednocześnie nasi pracownicy angażują się w liczne lokalne projekty edukacyjne i ekologiczne. Od pięciu lat np. wspólnie przemierzamy Polskę na rowerach organizując akcje recyklingowe pod nazwą "Cycling Recycling". Za nami tysiące przejechanych kilometrów i dziesiątki ton pozbieranych elektroodpadów. W tym roku ruszamy na kolejny etap szlakiem Parków Narodowych, od Wigierskiego po Bieszczadzki. Spotkacie nas na rowerowych szlakach, które posprzątamy ze wszystkich elektrośmieci, zgodnie z naszym tegorocznym hasłem EkoRowerowe Parki Narodowe. Zapraszam do udziału w naszych akcjach! - zachęca do udziału Robert Wawrzonek - Członek Zarządu REMONDIS Electrorecycling .

Chętni do udziału w rajdzie, do udziału w akcjach proszeni są o kontakt z żółtą koszulką rajdu :-): dominik@cycling-recycling.eu czyli kłania się z siodełka Dominik Dobrowolski .

 

Cycling Recycling 2020