gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling dał owoce w Krakowietytul: Recykling dał owoce w Warszawietytul: Recykling dał owoce w Nysietytul: EkoWystawa Fundacji PlasticsEurope Polska  w Oleśnicy!tytul: Recykling dał owoce w Sokołowskutytul: Ekoedukacja w Strefie Wnętrza Leroy Merlintytul: Recykling dał owoce w Sztumietytul: EkoWalentynki 2017
min
PRZECZYTAJ

Recykling dał owoce w Czechowicach Dziedzicach

W Czechowicach – Dziedzicach „Recykling dał owoce”. Zbiórka elektrośmieci prowadzona była w Gimnazjum Publicznym nr 3  im. (...)

W Czechowicach – Dziedzicach „Recykling dał owoce”. Zbiórka elektrośmieci prowadzona była w Gimnazjum Publicznym nr 3  im. Ignacego Łukasiewicza i Przedszkolu nr 6 „Zaczarowany Ogród”. Akcja została także rozpowszechniona przez Zarząd osiedla Tomaszówka, na terenie którego znajdują się obie placówki, więc dołączyło do niej wielu mieszkańców miasta. Koordynatorem zbiórki były panie Barbara Michałek – Piernik i Małgorzata Brosz. Obok szkoły zgromadzona została góra komputerów, drukarek, telewizorów, odbiorników radiowych, sprzętów AGD, telefonów, zabawek i baterii. Radosny i smakowity finał akcji odbył się w dniach 9 i 10 listopada. Samorząd Uczniowski GP3 przygotował i rozdał wtedy paczki z owocami lub sałatki owocowe wszystkim, którzy dostarczyli przedmioty podlegające recyklingowi.

Partnerem akcji Recykling daje owoce w Polece jest Europejska Platforma Recyklingu .