gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling dał owoce w Warszawietytul: Recykling dał owoce w Nysietytul: EkoWystawa Fundacji PlasticsEurope Polska  w Oleśnicy!tytul: Recykling dał owoce w Czechowicach Dziedzicachtytul: Ekoedukacja w Strefie Wnętrza Leroy Merlintytul: Recykling dał owoce w Sztumietytul: EkoWalentynki 2017tytul: Recykling dał owoce w Łapach
min
PRZECZYTAJ

Recykling dał owoce w Sokołowsku

Do dnia 22 listopada 2016 r. trwała w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Janusza Korczaka w Sokołowsku akcja zbiórki (...)

Do dnia 22 listopada 2016 r. trwała w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Janusza Korczaka w Sokołowsku akcja zbiórki elektrośmieci. Była to ważna, praktyczna lekcja dbania o środowisko. Włączyli się do niej przedszkolaki i uczniowie uczęszczający do naszej placówki oraz ich rodzice i mieszkańcy Sokołowska. Oprócz dużej ilości baterii, zebraliśmy ogromny karton małych elektrośmieci oraz kilka dużych elektrogratów.

W ramach przeprowadzonej akcji otrzymaliśmy różnorodne, zdrowe i smaczne owoce, dzięki Europejskiej Platformie Recyklingu, która jest głównym partnerem akcji w Polsce.

Inicjatorem akcji „RECYKLING DAJE OWOCE” jest pan Dominik Dobrowolski, zaprzyjaźniony z Sokołowskiemi i naszą szkołą, któremu serdecznie dziękujemy za wsparcie.