gohome en
Cycling-Recycling
tytul: EkoWystawa Fundacji PlasticsEurope Polska  w Oleśnicy!tytul: Recykling dał owoce w Czechowicach Dziedzicachtytul: Recykling dał owoce w Sokołowskutytul: Ekoedukacja w Strefie Wnętrza Leroy Merlintytul: EkoWalentynki 2017tytul: Recykling dał owoce w Łapachtytul: EkoWystawa Fundacji PlasticsEurope Polska  w Oleśnicy!tytul: Recykling daje owoce w Toruniu
min
PRZECZYTAJ

Recykling dał owoce w Sztumie

Sztumskie przedszkolaki z Publicznego Przedszkola Nr1 o swoją planetę dbają, więc do akcji ekologicznych chętnie się włączają. (...)

Sztumskie przedszkolaki z Publicznego Przedszkola Nr1 o swoją planetę dbają, więc do akcji ekologicznych chętnie się włączają. I tak było tym razem w ramach akcji Recykling daje owoce. Akcję z powodzeniem koordynowała  Iwona Psuja. Każdy przyniesiony elektroodpad właściciel mógł wymienić na smaczne i zdrowe owoce. W naszym przedszkolu zbiórka elektrośmieci odbyła się 28 października i 4 listopada. Dzieci z uśmiechem na twarzy wymieniały zepsute sprzęty przyniesione z rodzicami na pachnące owoce. Tym sposobem udało się zebrać sporo elektroodpadów. Przedszkolacy udowodnili, że chociaż są jeszcze mali, to robią wielkie rzeczy dla ratowania swojej planety. Akcja recykling daje owoce organizowana jest w całej Polsce, jej głównym partnerem jst Europejska Platforma Recyklingu, a pomysłodawcą i koordynatorem w Polsce- ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski.

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1120

Ratujmy Sokołowsko!

W dawnym sanatorium powstaje Laboratorium Kultury i Centrum Edukacji Ekologicznej EkoWieża. Zapraszamy do Sokołowska na spotkania z (...)


EkoWalentynki 2018


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ