gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling dał owoce w Sokołowskutytul: Ekoedukacja w Strefie Wnętrza Leroy Merlintytul: Recykling dał owoce w Sztumietytul: EkoWalentynki 2017tytul: EkoWystawa Fundacji PlasticsEurope Polska  w Oleśnicy!tytul: Recykling daje owoce w Toruniutytul: EkoWystawa Fundacji PlasticsEurope Polska  w Oleśnicy!tytul: Świeć Przykładem z Leroy Merlin
min
PRZECZYTAJ

Recykling dał owoce w Łapach

Łapy po raz pierwszy przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji Recycling daje owoce. Dzieci z Przedszkola nr 1 (...)

Łapy po raz pierwszy przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji Recycling daje owoce. Dzieci z Przedszkola nr 1 w zamian za elektroodpady, otrzymały świeże owoce. Akcja miała na celu zebranie jak największej ilości zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, który jeżeli nie zostaje poddany recyklingowi zanieczyszcza środowisko. Dzięki realizacji akcji dzieci zdobyły cenną wiedzę na temat konieczności selektywnej zbiórki odpadów oraz witaminy;)

Dzięki pomocy i zaangażowaniu dyrekcji i grona pedagogicznego Przedszkola nr 1 udało się zorganizować już trzecią akcję proekologiczną: przedszkolaki dwa razy w zamian za baterie otrzymały lizaki, a teraz elektrośmieci zostały wymienione na owoce. Głównym partnerem akcji była Europejska Platforma Recyklingu a w Polsce koordynuje ją ekolog Dominik Dobrowolski.

Koordynatorem lokalnym akcji w Łapach jest Fundacja Aktywizacja.