gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Ekoedukacja w Strefie Wnętrza Leroy Merlintytul: Recykling dał owoce w Sztumietytul: EkoWalentynki 2017tytul: Recykling dał owoce w Łapachtytul: Recykling daje owoce w Toruniutytul: EkoWystawa Fundacji PlasticsEurope Polska  w Oleśnicy!tytul: Świeć Przykładem z Leroy Merlintytul: Recykling daje owoce w Warszawie
min
PRZECZYTAJ

EkoWystawa Fundacji PlasticsEurope Polska w Oleśnicy!

Fundacja PlasticsEurope Polska zawitała tej jesieni do Oleśnicy, gdzie w lokalnych szkołach i bibliotece będzie do końca (...)

Fundacja PlasticsEurope Polska zawitała tej jesieni do Oleśnicy, gdzie w lokalnych szkołach i bibliotece będzie do końca listopada prezentowana edukacyjna wystawa, pokazująca jak cenne są tworzywa sztuczne i co zrobić, aby nie trafiały na śmieci i były selektywnie zbierane, poddawane recyklingowi oraz służyły do produkcji nowych przydatnych przedmiotów.

Wystawa była prezentowana do 10 listopada w Gimnazjum nr 2, następnie trafiła do Szkoły Podstawowej nr 7 i na koniec zawita do Miejskiej Biblioteki. 

 

Ekspozycja wystawy jest połączona w wykładami nt. recyklingu, które poprowadzi Dominik Dobrowolski - wrocławski ekolog i podróżnik. Pierwsze spotkanie z uczniami odbyło się 10 listopada w Gimnazjum nr 2.

 

Cenną pomoc w organizacji wystaw i wykładów udzieliła pani Agata Szpiłyk.

Miasta, szkoły, organizacje społeczne zainteresowane pokazaniem wystawy oraz wykładami na swoim terenie zapraszamy do współpracy i kontaktu:

Dominik Dobrowolski, dominik@cycling-recycling.eu , tel. 697 092 978

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1120

Ratujmy Sokołowsko!

W dawnym sanatorium powstaje Laboratorium Kultury i Centrum Edukacji Ekologicznej EkoWieża. Zapraszamy do Sokołowska na spotkania z (...)


EkoWalentynki 2018


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ