gohome en
Cycling-Recycling
tytul: EkoWystawa Fundacji PlasticsEurope Polska  w Oleśnicy!tytul: Świeć Przykładem z Leroy Merlintytul: Recykling daje owoce w Warszawietytul: Recykling daje owoce w Nysietytul: Recykling daje owoce w Dobrodzieniutytul: Recykling daje owoce w Bytomiutytul: Recykling daje owoce w Krakowietytul: Recykling daje owoce w Cieszynie
min
PRZECZYTAJ

Recykling daje owoce w Kuninie

Szkoła Podstawowa w Kuninie zaprasza do udziału w akcji Recykling daje owoce. Do akcji zachęca koordynatorka akcji (...)

Szkoła Podstawowa w Kuninie zaprasza do udziału w akcji Recykling daje owoce. Do akcji zachęca koordynatorka akcji Anna Kanclerz. Dziękujemy!!!

Idea akcji jest bardzo prosta, mieszkańcy za przynoszone elektrośmieci otrzymują pyszne i zdrowe owoce.  Chodzi o zebranie jak największej ilości zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, który jeżeli nie zostaje poddany recyklingowi zanieczyszcza środowisko.

Głównym Partnerem akcji jest Europejska Platforma Recyklingu.

Zainteresowane udziałem w akcji szkoły i przedszkola zapraszamy do kontaktu: Dominik Dobrowolski, dominik@cycling-recycling.eu , tel. 697 092 978 .

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1120

Ratujmy Sokołowsko!

W dawnym sanatorium powstaje Laboratorium Kultury i Centrum Edukacji Ekologicznej EkoWieża. Zapraszamy do Sokołowska na spotkania z (...)


EkoWalentynki 2018


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ