gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling daje owoce we Frysztakutytul: Recykling daje owoce w Łapachtytul: Recykling daje owoce w Kotlinie, Pleszewie i Jarocinietytul: Recykling daje owoce w Toruniutytul: Recykling daje owoce w Gliwicachtytul: EkoWystawa rusza w Polskę!tytul: Radio Opole zaprasza na reportaż z eko-peletonu!tytul: Recykling daje owoce 2016
min
PRZECZYTAJ

Recykling daje owoce w Nowej Wsi k. Długosiodła

Społeczne Przedszkole "ROiSA - Rozwój i Samodzielność" (Nowa Wieś 37A 07-210 Długosiodło) przyłączyło się do kolejna edycja (...)

Społeczne Przedszkole "ROiSA - Rozwój i Samodzielność" (Nowa Wieś 37A 07-210 Długosiodło) przyłączyło się do kolejna edycja akcji Recykling daje owoce 2016, w ramach której w wybranych szkołach i przedszkolach na terenie całej Polski jest prowadzona zbiórka elektroodpadów. Idea akcji jest bardzo prosta, uczniowie i dzieci za przynoszone elektrośmieci otrzymują pyszne i zdrowe owoce.  Chodzi o zebranie jak największej ilości zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, który jeżeli nie zostaje poddany recyklingowi zanieczyszcza środowisko. W Nowej Wsi akcję koordynuje Ewelina Paziewska.

Głównym Partnerem akcji jest Europejska Platforma Recyklingu.


Zainteresowane udziałem w akcji szkoły i przedszkola zapraszamy do kontaktu: Dominik Dobrowolski, dominik@cycling-recycling.eu , tel. 697 092 978 .