gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling daje owoce w Toruniutytul: Recykling daje owoce w Nowej Wsi k. Długosiodłatytul: Recykling daje owoce w Gliwicachtytul: EkoWystawa rusza w Polskę!tytul: Recykling daje owoce 2016tytul: Recykling daje owoce 2016tytul: EkoWieża zaprasza szkoły na lekcje z polotem!tytul: VII Recykling Rejs -  czyli z Mazur do Warszawy kajakiem
min
PRZECZYTAJ

Radio Opole zaprasza na reportaż z eko-peletonu!

Eko-peleton, do którego włączały się na trasie liczącej ponad dwa i pół tysiąca kilometrów różne osoby, przejeżdżał (...)

„Cycling Recycling” to rowerowa wyprawa przez Polskę, której ideą jest zachęta do zachowań przyjaznych środowisku, w tym do zbiórki elektroodpadów. W 10 miastach zorganizowano zbiórki dużych elektrośmieci.

Eko-peleton, do którego włączały się na trasie liczącej ponad dwa i pół tysiąca kilometrów różne osoby, przejeżdżał także przez Opolszczyznę. Ewelina Rusin-Różycka namierzyła go w okolicy Białej Prudnickiej. A inicjatorem całego przedsięwzięcia był ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski.

O tym w piątek (09.09) w Reporterskim tu i teraz około godz. 14:40 podczas audycji Loża Radiowa.

 
wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1120

Ratujmy Sokołowsko!

W dawnym sanatorium powstaje Laboratorium Kultury i Centrum Edukacji Ekologicznej EkoWieża. Zapraszamy do Sokołowska na spotkania z (...)


EkoWalentynki 2018


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ