gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling daje owoce w Gliwicachtytul: EkoWystawa rusza w Polskę!tytul: Radio Opole zaprasza na reportaż z eko-peletonu!tytul: Recykling daje owoce 2016tytul: EkoWieża zaprasza szkoły na lekcje z polotem!tytul: VII Recykling Rejs -  czyli z Mazur do Warszawy kajakiemtytul: Cycling Recycling - podsumowanie i podziękowanietytul: Jak zwiększyć poziom segregacji odpadów?
min
PRZECZYTAJ

Recykling daje owoce 2016

Wystartowała kolejna edycja akcji Recykling daje owoce, w ramach której w wybranych szkołach i przedszkolach w Polsce (...)

Wystartowała kolejna edycja akcji Recykling daje owoce, w ramach której w wybranych szkołach i przedszkolach w Polsce jest prowadzona zbiórka elektroodpadów.  Idea akcji jest bardzo prosta, uczniowie i dzieci za przynoszone elektrośmieci otrzymują pyszne i zdrowe owoce.  Chodzi o zebranie jak największej ilości zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, który jeżeli nie zostaje poddany recyklingowi zanieczyszcza środowisko.

Głównym Partnerem akcji jest Europejska Platforma Recyklingu.

http://www.erp-recycling.pl/

 

Już do akcji zgłosiły się duże miasta i małe wioseczki np: Toruń, Gliwice, Jarocin, Pleszew, Kotlin, Czechowice Dziedzice, Sokołowsko, Łapy, Nowa Wieś koło Długosiodła, Magnuszewice, Sławoszew, Wola Książęca, Frysztak, Bytom, Sztum, Wysoka, Lubliniec ... .

Zainteresowane udziałem w akcji szkoły i przedszkola zapraszamy do kontaktu: Dominik Dobrowolski, dominik@cycling-recycling.eu , tel. 697 092 978 .

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1120

Ratujmy Sokołowsko!

W dawnym sanatorium powstaje Laboratorium Kultury i Centrum Edukacji Ekologicznej EkoWieża. Zapraszamy do Sokołowska na spotkania z (...)


EkoWalentynki 2018


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ