gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Miasta które pokochały recykling!tytul: Gdzie to zdjęcie było zrobione?tytul: Prezent  na Nowy Roktytul: Mediacje w zakresie ochrony środowiska!tytul: Ekoakcje 2016 - zapraszam!tytul: Sukces Programu Edukacji Filmowej w Sokołowskutytul: Czym oddychamy?tytul: EkoWalentynki 2016
min
PRZECZYTAJ

Dziękuję za 2015!

Działanie w grupie zawsze przynosi efekty. Nie mógłbym zrealizować wielu projektów na rzecz ludzi i przyrody, gdyby (...)

Działanie w grupie zawsze przynosi efekty. Nie mógłbym zrealizować wielu projektów na rzecz ludzi i przyrody, gdyby nie pomoc wielu przyjaciół. Dziękuję wszystkim wolontariuszom i lokalnym koordynatorom akcji w Polsce, dziękuję setkom szkół, organizacji, dziennikarzy, których wszystkich nie sposób wyliczyć. Dziękuję firmom oraz instytucjom.

Wspomnę tylko o niektórych.

Dzięki Fundacji PlasticsEurope Polska i Organizacji Odzysku Rekopol zrealizowałem Recykling Rejs - kolejną wyprawę kajakową , tym razem po Bałtyku. Fundacja PlasticsEurope Polska była także mecenasem wielu moich spotkań i wykładów oraz wystaw w Polsce.

Remondis Electrorecycling, Electro-System, Europejska Platforma Recyklingu kolejny raz pomogły przeprowadzić "EkoWalentynki" oraz liczne akcje zbiórki "elektrośmieci".

Europejska Platforma Recyklingu dodatkowo wsparła cykl akcji "Recykling daje owoce".

IKEA, Auchan, Leroy Merlin - pomogły w wielu akcjach edukacyjnych w ich sieciach handlowych.

Razem z Fundacją Prokarton mogliśmy zorganizować ekologiczny weekend "Kultura to Natura" na warszawskiej Woli.

Jak zawsze mogłem liczyć na promocję ekologii w TVN Uwaga!

Dziękuję!

Dominik Dobrowolski