gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling dał owoce w Leroy Merlin w Gdańskutytul: Sokołowsko zaprasza 19 listopada!tytul: Wystawa Klimatyczna Auchan tytul: Recykling da owoce w Toruniutytul: Recykling da owoce w Leroy Merlin w Gdańskutytul: Nysa, Gliwice, Toruń, Oleśnicatytul: EkoSpotkanie w EkoWieży w Sokołowskutytul: Zbiórka eletrogratów w Polsce z Europejską Platformą Recyklingu
min
PRZECZYTAJ

Spotkanie w EkoGim 10 w Gliwicach

Dominik Dobrowolski, ekolog i podróżnik, który sprząta świat z kajaka tym razem zawitał do Gliwic. O swoich (...)

Uczniowie ze Szkolnego Klubu Ekologicznego EkoGim10 i jego opiekunki Janina Czempiel i Barbara Olchawa zaprosiły do Gimnazjum nr 10 w Gliwicach Dominika Dobrowolskiego, ekologa i podróżnika, który sprząta świat z kajaka. O swoich podróżach, o rzekach, Bałtyku, odpadach ekolog opowiadał w Gliwicach 10 listopada. Uczniowie nie tylko uważnie słuchali, ale czynnie brali udział w spotkaniu, wykazując się dużą wiedzą z zakresu ekologii. W sumie nic dziwnego, bo Gimnazjum nr 10 w Gliwicach to szkoła wybitna w Polsce, jej uczniowie i nauczyciele mają na swoim koncie cenne nagrody za edukację dla środowiska naturalnego i promocję ekologii.

 
 
 
 
 
Podobne spotkania organizowane są w całej Polsce. Ich celem jest popularyzacja wiedzy z zakresu recyklingu tworzyw sztucznych oraz zagrożeń dla środowiska związanych z zaśmiecaniem rzek i mórz. Mecenasem spotkań jest Fundacja PlasticsEurope Polska.
 
 
Zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach !