gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Sokołowsko zaprasza 19 listopada!tytul: Wystawa Klimatyczna Auchan tytul: Recykling da owoce w Toruniutytul: Spotkanie w EkoGim 10 w Gliwicachtytul: Nysa, Gliwice, Toruń, Oleśnicatytul: EkoSpotkanie w EkoWieży w Sokołowskutytul: Zbiórka eletrogratów w Polsce z Europejską Platformą Recyklingutytul: EkoSpotkanie w EkoGim10
min
PRZECZYTAJ

Recykling da owoce w Leroy Merlin w Gdańsku

Po przepłynięciu kajakiem w ramach "Recykling rejsu" wybrzeża, zszedłem już na ląd. Rozpoczynam teraz na ziemi cykl (...)

Po przepłynięciu kajakiem w ramach "Recykling rejsu" wybrzeża, zszedłem już na ląd. Rozpoczynam teraz na ziemi cykl akcji pt. "Recykling daje owoce" na Pomorzu. Zapraszam 14 listopada (sobota) w godz. 11.00-15.00 na pierwszą akcję do Gdańska, do sklepu Leroy Merlin (ul. Szczęśliwa 7). Będziemy zbierać elektrośmieci, czyli wszystkie stare, zużyte i niepotrzebne urządzena na prąd lub baterie, w zamian rozdając pyszne owoce i różne drobne prezenty.

Do akcji włączyły się: Electro-System Organizacja Odzysku i Remondis Electrorecycling, które zawewnią profesjonalny recykling zebranych elekrośmieci.

Do zobaczenia na akcji

Dominik Dobrowolski

  

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1120

Ratujmy Sokołowsko!

W dawnym sanatorium powstaje Laboratorium Kultury i Centrum Edukacji Ekologicznej EkoWieża. Zapraszamy do Sokołowska na spotkania z (...)


EkoWalentynki 2018


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ