gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling da owoce w Toruniutytul: Spotkanie w EkoGim 10 w Gliwicachtytul: Recykling da owoce w Leroy Merlin w Gdańskutytul: Nysa, Gliwice, Toruń, Oleśnicatytul: Zbiórka eletrogratów w Polsce z Europejską Platformą Recyklingutytul: EkoSpotkanie w EkoGim10tytul: Kwiaty za elektrograty w Krakowie w Leroy Merlin Bonarkatytul: EkoWystawa podróżuje po Polsce
min
PRZECZYTAJ

EkoSpotkanie w EkoWieży w Sokołowsku

Fundacja In Situ zaprosiła Dominika Dobrowolskiego - ekologa i podróżnika, który sprząta świat z kajaka, do Sokołowska. (...)

Fundacja In Situ zaprosiła Dominika Dobrowolskiego - ekologa i podróżnika, który sprząta świat z kajaka, do Sokołowska. O swoich podróżach, o rzekach, Bałtyku, odpadach ekolog opowie w EkoWieży - Centrum Edukacji Ekologicznej już 19 listopada w czwartek. Wykład jest otwarty i zaczyna się o godz. 9.00.

Podobne spotkania organizowane są w całej Polsce. Ich celem jest popularyzacja wiedzy z zakresu recyklingu tworzyw sztucznych oraz zagrożeń dla środowiska związanych z zaśmiecaniem rzek i mórz. Mecenasem spotkań jest Fundacja PlasticsEurope Polska.
 
 
Zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach !
 
 
 
 
 
 
EkoWystawa w Ekowieży
 
Do 19 listopada w EkoWieży można także oglądać edukacyjną wystawę Fundacji PlasticsEurope Polska, która poświecona jest drodze tworzyw sztucznych jakie przebywają od opakowania do odpadu -surowca i następnie do odzysku i recyklingu. Zapraszamy szczególnie szkoły, to bardzo dobra lekcja recyklingu, a przy okazji piękna wycieczka do jesiennego Sokołowska :-)
 
 
 
wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1120

Ratujmy Sokołowsko!

W dawnym sanatorium powstaje Laboratorium Kultury i Centrum Edukacji Ekologicznej EkoWieża. Zapraszamy do Sokołowska na spotkania z (...)


EkoWalentynki 2018


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ