gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling da owoce w Leroy Merlin w Gdańskutytul: Nysa, Gliwice, Toruń, Oleśnicatytul: EkoSpotkanie w EkoWieży w Sokołowskutytul: Zbiórka eletrogratów w Polsce z Europejską Platformą Recyklingutytul: Kwiaty za elektrograty w Krakowie w Leroy Merlin Bonarkatytul: EkoWystawa podróżuje po Polscetytul: EkoSpotkanie w Oleśnicytytul: EkoSpotkanie w Nysie
min
PRZECZYTAJ

EkoSpotkanie w EkoGim10

Uczniowie ze Szkolnego Klubu Ekologicznego EkoGim10 i jego opiekunki Janina Czempiel i Barbara Olchawa zaprosiły do Gimnazjum (...)

Uczniowie ze Szkolnego Klubu Ekologicznego EkoGim10 i jego opiekunki Janina Czempiel i Barbara Olchawa zaprosiły do Gimnazjum nr 10 w Gliwicach Dominika Dobrowolskiego, ekologa i podróżnika, który sprząta świat z kajaka. O swoich podróżach, o rzekach, Bałtyku, odpadach ekolog opowie w Gliwicach już 10 listopada.

Podobne spotkania (za zdjęciu spotkanie w Oleśnicy) organizowane są w całej Polsce. Ich celem jest popularyzacja wiedzy z zakresu recyklingu tworzyw sztucznych oraz zagrożeń dla środowiska związanych z zaśmiecaniem rzek i mórz. Mecenasem spotkań jest Fundacja PlasticsEurope Polska.
 
 
Zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach !