gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Nysa, Gliwice, Toruń, Oleśnicatytul: EkoSpotkanie w EkoWieży w Sokołowskutytul: Zbiórka eletrogratów w Polsce z Europejską Platformą Recyklingutytul: EkoSpotkanie w EkoGim10tytul: EkoWystawa podróżuje po Polscetytul: EkoSpotkanie w Oleśnicytytul: EkoSpotkanie w Nysietytul: Kwiaty za elektrograty w Krakowie w Leroy Merlin
min
PRZECZYTAJ

Kwiaty za elektrograty w Krakowie w Leroy Merlin Bonarka

Zgodnie z planem 25 października w Krakowie, w sklepie Leroy Merlin Bonarka, zorganizowaliśmy ekologiczną niedzielę i akcję (...)

Zgodnie z planem 25 października w Krakowie, w sklepie Leroy Merlin Bonarka, zorganizowaliśmy ekologiczną niedzielę i akcję pt. "Kwiaty za elektrograty". Klientom sklepu rozdawaliśmy piękne kwiaty doniczkowe oraz mnóstwo drobnych prezentów za przynoszone elektrograty, czyli niepotrzebny, stary czy zużyty i zepsuty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Dziękujemy wszystkim za udział w akcji. Gospodarzem akcji był sklep Leroy Merlin a recykling zapewniły: Remondis Electrorecycling i Electro-System Organizacja Odzysku.

 

Oprócz zbiórki elektrogratów klienci mogli też dowiedzieć się, jak segregować odpady, co zrobić każdego dnia ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznych. Rozstawiliśmy też edukacyjną wystawę Fundacji PlasticsEurope Polska pokazującą, co można i należy zrobić ze zużytymi tworzywami, które też są cennymi surowcami wtórnymi.

Niedziela w Leroy Merlin Bonarka upłynęła bardzo ekologicznie i pożytecznie. Klienci wielokrotnie pytali, kiedy będzie akcja powtórzona, bo jeszcze w domach mają mnóstwo sprzętu do oddania.

 

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1120

Ratujmy Sokołowsko!

W dawnym sanatorium powstaje Laboratorium Kultury i Centrum Edukacji Ekologicznej EkoWieża. Zapraszamy do Sokołowska na spotkania z (...)


EkoWalentynki 2018


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ