gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Zbiórka eletrogratów w Polsce z Europejską Platformą Recyklingutytul: EkoSpotkanie w EkoGim10tytul: Kwiaty za elektrograty w Krakowie w Leroy Merlin Bonarkatytul: EkoWystawa podróżuje po Polscetytul: EkoSpotkanie w Nysietytul: Kwiaty za elektrograty w Krakowie w Leroy Merlintytul: Wystawa Fundacji PlasticsEurope Polskatytul: Kolejne ekospotkania: Nysa, Oleśnica, Gliwice
min
PRZECZYTAJ

EkoSpotkanie w Oleśnicy

Tym razem na zaproszenie oleśnickiej biblioteki miejskiej, a dokładnie Pani Agaty Szpiłyk, na kolejne ekospotkanie Dominik Dobrowolski (...)

Tym razem na zaproszenie oleśnickiej biblioteki miejskiej, a dokładnie Pani Agaty Szpiłyk, na kolejne ekospotkanie Dominik Dobrowolski - ekolog i podróżnik przyjechał 23 października właśnie do Oleśnicy, do biblioteki oraz do Gimnazjum nr 3 . Na spotkanie ze swoimim klasami przyszły nauczycieleki (z Gimnazjum nr 2)  Agnieszka Gorzelak i Karolina Kapłon oraz (z Gimnazjum nr 3) Ewa Bobowska i Monika Kwiatek. Uczniowie wykazani się nie tylko uwagą, ale i dużym zaangażowaniem, aktywnością i wiedzą na spotkaniu.

 
 
 
Dominik Dobrowolski  przemierza polskie rzeki w swoim ekokajaku, sprząta śmieci i namawia do recyklingu. Dominik opowiedział o swoich kajakowych wyprawach pt. "Recykling rejs - odzyskuj tworzywa sztuczne" oraz o ostatniej ekspedycji po Bałtyku. Szczegóły na stronie www.recykling-rejs.pl .
 
Podobne spotkania organizowane są w całej Polsce. Ich celem jest popularyzacja wiedzy z zakresu recyklingu tworzyw sztucznych oraz zagrożeń dla środowiska związanych z zaśmiecaniem rzek i mórz. Mecenasem spotkań jest Fundacja PlasticsEurope Polska.
 
 
Zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach !