gohome en
Cycling-Recycling
tytul: EkoWystawa podróżuje po Polscetytul: EkoSpotkanie w Oleśnicytytul: EkoSpotkanie w Nysietytul: Kwiaty za elektrograty w Krakowie w Leroy Merlintytul: Kolejne ekospotkania: Nysa, Oleśnica, Gliwicetytul: Zero odpadów w Nestlé w Kaliszutytul: Zbiórka baterii-konkurs z nagrodamitytul: Cyknij w recykling
min
PRZECZYTAJ

Wystawa Fundacji PlasticsEurope Polska

Ekologiczna wystawa Fundacji PlasticsEurope Polska  odwiedza kolejnie miasta: 24.10. 015 zawita do Mysłowic do sklepu Auchan (Real),  (...)

Ekologiczna wystawa Fundacji PlasticsEurope Polska  odwiedza kolejnie miasta: 24.10. 015 zawita do Mysłowic do sklepu Auchan (Real),  25.10. 015 odwiedzi Kraków  i sklep Leroy Merlin, 26.10.015 jedzie do Nysy do Gimnazjum nr 2, a 10.11.015 zostanie zaprezentowana w Gliwicach w Gimnazjum nr 10. Zapraszamy.

Wystarczą trzy plansze, aby dowiedzieć się na czym polega recykling tworzyw sztucznych. Ta ekologiczna wystawa Fundacji PlasticsEurope Polska może bezpłatnie zawitać w każde miejsce w Polsce: do szkół, bibliotek, domów kultury, urzędów gmin czy centrów handlowych. Oprócz wystawy możemy przeprowadzić warsztaty ekologiczne, gry i zabawy z nagrodami. Napisz: dominik@cycling-recycling.eu

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1120

Ratujmy Sokołowsko!

W dawnym sanatorium powstaje Laboratorium Kultury i Centrum Edukacji Ekologicznej EkoWieża. Zapraszamy do Sokołowska na spotkania z (...)


EkoWalentynki 2018


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ