gohome en
Cycling-Recycling
tytul: www.recykling-rejs.pltytul: Spotkanie w Gdyni  z Dominikiem Dobrowolskim, już 5 czerwca!tytul: Ekologiczna niedziela w Parku Ulricha na Wolitytul: Ekologiczna sobota w Parku Ulrichów na Wolitytul: Bilety za Kartoniki 16.05 w sobotę na Wolitytul: EkoWystawa w Parku Ulrichatytul: Dzień bez śmieceniatytul: Ekomajówka w parku Ulricha na Woli
min
PRZECZYTAJ

Kwiaty za elektrograty w niedzielę 17 05 na Woli

Zapraszamy w drugi dzień EkoWeekendu w niedzielę 17 maja w godzinach 11.00-18.00 na parking przed Centrum Handlowe (...)

Zapraszamy w drugi dzień EkoWeekendu,

w niedzielę 17 maja w godzinach 11.00-18.00 na parking przed Centrum Handlowe Wola Park, gdzie mieszkańcy za przyniesione elektrośmieci dostaną pelargone, bratki, cebulki i nasionka roślin.

A to wszystko w ramach akcji "Kwaty za elektrograty".

Zbieramy wszystkie stare, zużyte i zepsute urządzenia na prąd. Zebrane elektrograty nie zaśmiecą już środowiska i zostaną poddane recyklingowi dzięki partnerowi akcji, firmie Remondis Electrorecycling.

Natomiast w Parku Ulrichów zapraszamy na malowanie toreb, naukę chodzenia na szczudłach oraz wystawę połączoną z ekoquizami dot. odzysku i recyklingu tworzyw sztucznych organizoana wspólnie z Fundacją PlasticsEurope Polska.

Eko-niedziela organizowana jest przy współpracy

Centrum Handlowego Wola Park oraz Remondis Electrorecycling!

 

 

 

a  koordynacją akcji zajmuje się ekolog Dominik Dobrowolski.