gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Gołdap kocha recyklingtytul: Warszawa kocha recyklingtytul: Kartoniki to ekologiczne opakowania!tytul: EkoWalentynki 2015tytul: Ropa, the endtytul: Ropa, trzecia odsłonatytul: Co z tą ropą? cdtytul: Co z tą ropą?
min
PRZECZYTAJ

Nie strzelam w Sylwestra!

Organizujemy ją dlatego, że huczny Sylwester z wybuchami petard i pokazami fajerwerków jest koszmarem dla wielu zwierząt (...)

Zapraszamy na noworoczną akcję Empatii „Nie strzelam w Sylwestra”.

Organizujemy ją dlatego, że huczny Sylwester z wybuchami petard i pokazami fajerwerków jest koszmarem dla wielu zwierząt domowych – szczególnie niebezpiecznym dla psów i wychodzących kotów – i powodem śmierci dzikich ptaków.

Weterynarze muszą w tym czasie opatrywać pacjentów z obrażeniami kończyn. Przestraszone hukiem psy zrywają się ze smyczy i biegną na oślep, czasem wpadając pod koła samochodu. Wiele zwierząt – w tym bezdomne i wolno żyjące – przeżywa ogromny lęk, słysząc kanonadę wystrzałów. Opiekunowie psów wiedzą, jak trudne to przeżycie dla ich podopiecznych – w trakcie akcji podzielili się z nami setkami historii swoich zwierząt.

Co możesz zrobić?
1. Daj dobry przykład - nie strzelaj w Sylwestra!
2. Dołącz do wydarzenia.
3. Powiedz dlaczego popierasz Sylwestra bez petard i fajerwerków.
4. Porozmawiaj o tym ze znajomymi i sąsiadami. Namawiaj do zabawy, która nie krzywdzi innych istot.
5. Wejdź na stronę naszego bloga i wydrukuj plakat z 10 poradami (jak pomóc psu, kotu, królikowi czy fretce przeżyć Sylwestra: http://empatia.pl/blog/2014/12/27/bawmy-sie-dobrze-izempatia/). Powieś go na klatce schodowej albo udostępnij na Facebooku.
6. Podejmujesz jakąś ciekawą inicjatywę w związku z naszym wydarzeniem? Daj nam znać, a upublicznimy to na profilu https://www.facebook.com/EmpatiaPL.

Kontakt: info@empatia.pl

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1120

Ratujmy Sokołowsko!

W dawnym sanatorium powstaje Laboratorium Kultury i Centrum Edukacji Ekologicznej EkoWieża. Zapraszamy do Sokołowska na spotkania z (...)


EkoWalentynki 2018


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ