gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Projekt nr 269tytul: Gdański Pikink Ekologicznytytul: Co w Odrze pływa?tytul: Recykling zakwitł w Częstochowietytul: Śmieciarze, bójcie się! tytul: Festiwal filmowy w Sokołowskutytul: Chronimy Morza i Lasy - segregujemy! tytul: Chronimy Morza i Lasy -segregujemy!
min
PRZECZYTAJ

Przeczytaj i podaj dalej!

"SŁUCHAJCIE KOCHANE LUDZISKA ! My tu sobie linkujemy, dyskutujemy, przygadujemy, a może warto zrobić coś bardziej konkretnego. Kiedy (...)

"SŁUCHAJCIE KOCHANE LUDZISKA !
My tu sobie linkujemy, dyskutujemy, przygadujemy, a może warto zrobić coś bardziej konkretnego. Kiedy będąc na spotkaniu towarzyskim, po raz kolejny usiłowałem coś wytłumaczyć i kreśliłem w powietrzu funkcje wykładnicze, przyszedł mi do głowy pomysł, aby zorganizować akcję pt. "TRZY ŚWIATY". Idea jest taka, aby książka "Świat na rozdrożu" dotarła do większej liczby ludzi i oczywiście zrobiła na nich wrażenie. Proponuję takie zasady:

  • Każdy chcący kierować świat na lepsze tory  chętny kupuje trzy (lub więcej) książki "Świat na rozdrożu"
  • Zamiast dedykacji dokonuje w książkach następującego wpisu: "Dostajesz do rąk książkę, którą warto przeczytać! Nie dostajesz jej na własność! Przeczytaj ją w ciągu dwóch miesięcy, a potem przekaż ją dalej. Jeśli nie ma wokół Ciebie ludzi zainteresowanych tym tematem zadzwoń do mnie - ja ją odbiorę  (tel. ...). Gdybyś chciał "Świat na Rozdrożu" na własność możesz ją kupić (tu namiary).
  • Przynajmniej na początku kontrolujemy, co się z książką dzieje.

Tu nie chodzi o to, aby rozdać książki, które będą leżeć na półce, tylko aby książka była w ruchu!

Gorąco popieram inicjatywę, wesprę ją też finansowo - przy zamówieniu co najmniej 3 książek będą one wysyłane do Was w cenie 25 zł za egzemplarz, ja pokryję pozostałe koszty. Zamawiajcie książki pisząc maile na adres agnieszka@soniadraga.com.pl z dopiskiem "Trzy Światy". "

źródło: ziemianarozdrozu.pl