gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Baterie segregujesz, Sokołowsko ratujesz!tytul: EkoWieża powstaje z gruzów!tytul: Nowa strona recykling-rejs.pltytul: Spotkajmy się w Porcie Czerniakowskimtytul: Recykling jest na falitytul: Rejs Wolności pod Patronatem Prezydenta RPtytul: Recykling jest na falitytul: Recykling dał owoce na SGGW
min
PRZECZYTAJ

Recykling dał owoce w Leroy Merlin

W ramach akcji Recykling daje owoce w Leroy Merlin w Gdańsku, 27 kwietnia zebraliśmy sporą górę elektrośmieci. (...)
Pogoda bardzo dopisała, było bardzo słonecznie więc podziękowania dla Leroy Merlin w Gdańsku, że mieliśmy altankę. Wszystko czego potrzebowaliśmy pracownicy LM udostępnili, tj stół, krzesła i pinezki  Rozstawiliśmy owoce, zadbaliśmy o estetykę, powiesiliśmy na górze plakaty tak, że logo akcji było dobrze widoczne. Ludzie pojawiali się falami, jak nie było nikogo to częstowaliśmy przechodniów jabłkami i zachęcając do segregacji odpadów. Ostatecznie zebraliśmy sporą górę elektrośmieci. Było wszystko: od komputerów, drukarek, drobnego sprzętu agd, po kamery i pralkę Franię :).
 
Podziękowanie dla kierowców Remondisa, ponieważ koło 15:30 przyszedł Pan ("klient") i powiedział, że ma dużo sprzętu w domu i chce go przywieść, ale najszybciej da radę być około 16:10. P. Kierowcy mimo, że o 16 byli już gotowi do wyjazdu, poczekali aż ten Pan przyjedzie i pomogli mu w rozładowaniu jego auta. 

Od samego początku mieliśmy też na stanowisku drzewka od LM. Były to brzozy i sosny oraz kilka świerków. Dzień wcześniej LM prowadził akcję zbierania makulatury, za którą LM rozdawał drzewka. Zostało im właśnie około 200 szt. i poproszono o rozadanie.  Wszystkie trafiły do klientów razem z owocami.
 
Dziękuję Remondisowi za profesjonalną obsługę logistyczną! 
 
Szefem  edukacji na miejsu był Łukasz Grosz. Łukaszy świetna robota! Dzięki!
 
Dominik Dobrowolski