gohome en
Cycling-Recycling
tytul: EkoWieża powstaje z gruzów!tytul: Nowa strona recykling-rejs.pltytul: Spotkajmy się w Porcie Czerniakowskimtytul: Recykling dał owoce w Leroy Merlintytul: Rejs Wolności pod Patronatem Prezydenta RPtytul: Recykling jest na falitytul: Recykling dał owoce na SGGWtytul: Recykling da owoce 27 kwietnia w Gdańsku
min
PRZECZYTAJ

Recykling jest na fali

W Dzień Ziemi, 24.04 w Gdańsku budowaliśmy na ul. Jagiellońskiej statek z cennych surowców wtórnych, kartoników po (...)

W Dzień Ziemi, 24.04 w Gdańsku budowaliśmy na ul. Jagiellońskiej statek z cennych surowców wtórnych, kartoników po napojach i elektogratów. Mieszkańcy przynosili swoje stare czy zepsute lodówki, komputery, pralki, telewizory, różne urządzenie RTV, AGD czy IT, urządzenia na prąd lub baterie. Pokazaliśmy, że recykling  w Gdańsku jest na fali!

Podczas akcji zorganizowane były także warsztaty recyklingowe, gry sportowe oraz konkursy wiedzy ekologicznej. Lokalnym koordynatorem akcji w Gdańsku był WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Gdańsku oraz Partnerstwo Przymorze.

Partnerami byli:

REMONDIS ELECTRORECYCLNG, ELECTRO-SYSTEM ORGANIZACJA ODZYSKU,

Fundacja Prokarton 

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku oraz Fundacja RECAL.

Pomysłodawca: Dominik Dobrowolski

 

Relacje z akcji można obejrzeć na stronach TV: