gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling dał owoce w Leroy Merlintytul: Recykling jest na falitytul: Rejs Wolności pod Patronatem Prezydenta RPtytul: Recykling jest na falitytul: Recykling da owoce 27 kwietnia w Gdańskutytul: Recykling da owoce w Leroy Merlin w Gdańskutytul: Recykling jest na falitytul: Ekolog roku 2013
min
PRZECZYTAJ

Recykling dał owoce na SGGW

W ramach Odpowiedzialnego Kampusu  11 kwietnia (w piątek) zorganizowaliśmy akcję "Recykling daje owoce". Studenci, mieszkańcy Warszawy, szczególnie (...)
W ramach Odpowiedzialnego Kampusu  11 kwietnia (w piątek) zorganizowaliśmy akcję "Recykling daje owoce". Studenci, mieszkańcy Warszawy, szczególnie Ursynowa w godz. od 10.00- 16.00 zamieniali swoje elektrośmieci na pyszne owoce! Zbieraliśmy wszystkie zużyte i zepsute urządzenia na prąd, począwszy od dużych pralek, lodówek, kuchenek, przez sprzęt RTV, sprzęt komputerowy, po najmniejsze świetlówki i bateryjki.
Zbiórkę a następnie recykling elektrogratów zapewnił Remondis Electrorecycling i Electro-System Organizacja Odzysku.
 
Akcję zorganizował ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski i Magdalena Rogosz, studentka SGGW, koordynatorka Odpowiedzialnego Kampusu.
 
wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1120

Ratujmy Sokołowsko!

W dawnym sanatorium powstaje Laboratorium Kultury i Centrum Edukacji Ekologicznej EkoWieża. Zapraszamy do Sokołowska na spotkania z (...)


EkoWalentynki 2018


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ