gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling da owoce w Piotrkowie Trybunalskim 12 października!tytul: Recykling da owoce w Piotrkowie Trybunalskim 12.10tytul: Recykling da owoce w Radomiu 28 09 2013!tytul: Recykling da owoce w Radomiu 28 09 2013!tytul: Recykling da owoce w Warszawie 21 września!tytul: Recykling da owoce w Warszawie 21 wrześniatytul: Zamieniamy odpady na kulturalne wypady w Łodzi 28 wrześniatytul: Kultura to natura 28 września w Łodzi
min
PRZECZYTAJ

Recykling dał owoce we Włocławku

21 września we Włocławku odbyła się owocowa zbiórka elektroodpadów na parkingu przed Halą Mistrzów. W akcję włączyli (...)

21 września we Włocławku odbyła się owocowa zbiórka elektroodpadów na parkingu przed Halą Mistrzów. W akcję włączyli się mieszkańcy Włocławka i okolic. Dzięki ich dużej obecności rozdaliśmy mnóstwo słodkich jabłek i zebraliśmy ponad 3 tony elektroodpadów. Włocławianie pozbywali się telewizorów, komputerów, lodówek i drobnego sprzętu AGD, RTV. Zebrane elektroodpady trafiły do głównych partnerów akcji REMONDIS Electrorecycling i Electro System Organizacji Odzysku.