gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Zamieniamy odpady na kulturalne wypady w Łodzi 28 wrześniatytul: Kultura to natura 28 września w Łodzitytul: Kultura to Natura 21 września w Gdańskutytul: 21 września - bilety za śmieci -Gdańsk Przymorzetytul: Zapraszamy 21 września z elektrogratami do Włocławkatytul: Recykling da owoce we Włocławku, 21 września 2013tytul: Nie chcemy zaśmieconej Warszawytytul: Kontr Rewolucja Śmieciowa
min
PRZECZYTAJ

Płock posprzątany z elektrośmieci

24 sierpia recykling dał owoce w Płocku. Zebrano blisko dwie tony elektrośmieci. Przed akcją była prowadzona wśród (...)

W sobotę, 24 sierpnia odbyła się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego pod hasłem „Recykling daje owoce” w Płocku. Od godziny 10.00 do 15.00 na parkingu obok Galerii Wisła, przy ul. Wyszogrodzkiej 144 na wszystkich, którzy dostarczą taki sprzęt czekały zdrowe owoce. Organizatorami akcji są Remondis Electrorecycling, Electro - System Organizacja Odzysku, Dominik Dobrowolski - ekolog i podróżnik oraz Koło Naukowe Energii Odnawialnej i Recyklingu Odpadów NAVITAS. Zebrano blisko dwie tony elektrośmieci. Przed akcją była prowadzona wśród mieszkańców akcja edukacyjna, w którą zaangażowały się płockie media:

min

min

min