gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Kultura to natura 28 września w Łodzitytul: Kultura to Natura 21 września w Gdańskutytul: 21 września - bilety za śmieci -Gdańsk Przymorzetytul: Płock posprzątany z elektrośmiecitytul: Recykling da owoce we Włocławku, 21 września 2013tytul: Nie chcemy zaśmieconej Warszawytytul: Kontr Rewolucja Śmieciowatytul: Siedlce Mistrzem Recyklingu
min
PRZECZYTAJ

Zapraszamy 21 września z elektrogratami do Włocławka

"Recykling daje owoce" - pod takim hasłem Remondis Electrorecycling, Electro-Sytem Organizacja Odzysku, Koło Naukowe Energii Odnawialnej i (...)

"Recykling daje owoce" - pod takim hasłem Remondis Electrorecycling, Electro-Sytem Organizacja Odzysku, Koło Naukowe Energii Odnawialnej i Recyklingu Odpadów NAVITAS z Politechniki Warszawskiej oraz ekolog Dominik Dobrowolski,  organizują drugą we Włocławku zbiórkę elektroodpadów i baterii. Główna idea jaka przyświeca niniejszemu przedsięwzięciu to przekazanie mieszkańcom jak najszerszej wiedzy dotyczącej elektroodpadów i baterii oraz o tym, jak wielkie są zagrożenia płynące z nieprawidłowego gospodarowania zużytym sprzętem RTV i AGD.

Za przyniesione elektrośmieci mieszkańcy otrzymają garść owoców. Ten skromny, zdrowy podarunek ma pokazać, że selektywna zbiórka wszystkim się opłaca. Poprzednia akcja, zorganizowana w 2011 roku, cieszyła się wielką popularnością włocławian, którzy przynieśli mnóstwo niepotrzebnych odpadów elektrycznych. Podobnie jak dwa lata temu zbiórka odbędzie się przy Hali Mistrzów. Akcję zaplanowano na 21 września, w godzinach 10.00 - 15.00.