gohome en
Cycling-Recycling
tytul: http://world-you-like.europa.eu/pl/tytul: Filmy za elektrośmiecitytul: Od WiPu się zaczęło!tytul: Dlaczego nie segregujemy śmieci?tytul: Kultura to naturatytul: Świat na rozdrożutytul: Ratujmy Sokołowsko! - apelują Katarzyna Figura i Marzena Trybałatytul: Gdańsk zaświecił przykładem
min
PRZECZYTAJ

Wykłady z klimetem

Zapraszam szkoły, samorządy i firmy na spotkania "Świat na rozdrożu". Znajdujemy się dziś na rozdrożu, a droga, (...)

Stanęliśmy w obliczu szeregu kryzysów na skalę planetarną: globalnych zmian klimatu, ryzyka wyczerpania się krytycznych dla istnienia cywilizacji technicznej zasobów paliw kopalnych oraz kryzysu żywnościowego, grożących śmiercią dziesiątkom milionom ludzi i destabilizacją całych regionów. Wyzwania, przed którymi stoimy, mają wspólne korzenie i są ze sobą głęboko powiązane. Jeszcze kilkanaście lat temu nie zdawaliśmy sobie sprawy ze skali tych zagrożeń, a za kilkanaście lat będzie już za późno, aby coś zrobić. Znajdujemy się dziś na rozdrożu, a droga, którą wybierzemy, zdeterminuje nasze dalsze losy, a nawet kwestię dalszego istnienia naszej cywilizacji.

Kolejne spotkanie "Świat na rozdrożu" już 11 grudnia o godz. 11.00 w Zespole Szkół Społeczno Integracyjnych "Amigo" przy ul. Żelaznej 36 we Wrocławiu. Zapraszam szkoły, dziennikarzy, samorządy i firmy na kolejne spotkania .

Dominik Dobrowolski,

dominik@cycling-recycling.eu

697 092 978