gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Baterie segregujesz Sokołowsko ratujesztytul: Klimatyczna lekcja pod Ślężątytul: Sobótka z klimatemtytul: Rowerem do Londynutytul: Świeć przykładem z IKEAtytul: Szkoła pełna zasobówtytul: Climate Tourtytul: „Świat, jaki lubisz. Klimat, który Ci odpowiada.”
min
PRZECZYTAJ

Wszystkie ręce na pokład

Koalicja Klimatyczna w ramach projektu Climate Tour rozpoczęła tej jesieni cykl spotkań i wykładów poświęconych zmianom klimatycznym. (...)

Koalicja Klimatyczna w ramach projektu Climate Tour rozpoczęła tej jesieni cykl spotkań i wykładów poświęconych zmianom klimatycznym.  Pierwszy otwarty wykład odbył się już 17 października w Szkole Podstawowej w Sokołowsku. O zmianach klimatycznych, oszczędności energii, redukcji emisji CO2 opowiadał znany ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski.

Wszyscy uczestnicy wykładu zadeklarowali, że wspólnie będą działać na rzecz ograniczenia emisji CO2 i oszczędzania energii, i ochrony środowiska.

min
 
ico
ico restauracje ico bieżacy artykuł
ico łowiska ico imprezy wrześniowe
ico gosp. rybackie ico imprezy pażdziernikowe
wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1120

Ratujmy Sokołowsko!

W dawnym sanatorium powstaje Laboratorium Kultury i Centrum Edukacji Ekologicznej EkoWieża. Zapraszamy do Sokołowska na spotkania z (...)


EkoWalentynki 2018


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=184

Klimatyczna lekcja pod Ślężą

Ale ta Sobótka klimatyczna. Nie tylko piękne okoliczności przyrody dookoła, z górującą nad wszystkim Ślężą, i na (...)


Sobótka z klimatem


Wszystkie ręce na pokład


Rowerem do Londynu


Climate Tour