gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Sobótka z klimatemtytul: Rowerem do Londynutytul: Wszystkie ręce na pokładtytul: Świeć przykładem z IKEAtytul: Climate Tourtytul: „Świat, jaki lubisz. Klimat, który Ci odpowiada.”tytul: Recykling dał owoce w Gminietytul: Sprzątania Długołęki ciąg dalszy
min
PRZECZYTAJ

Szkoła pełna zasobów

18 i 19 października odbędzie się w Warszawie konferencja inaugurująca program pn. "Szkoła Pełna Zasobów" . W (...)

18 i 19 października odbędzie się w Warszawie konferencja inaugurująca program pn. "Szkoła pełna Zasobów" . W ramach konferencji będzie przeprowadzony m.in wykład ekologa i podróżnika Dominika Dobrowolskiego nt. recyklingu metali. Serdecznie zapraszamy.

 

Informacja Centrum Edukacji Obywatelskiej

Zbliża się termin konferencji otwierającej programu Szkoła pełna zasobów i otrzymujemy coraz więcej pytań związanych z jej organizacją. Oto najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie.

 

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja wprowadzająca do programu Szkoła pełna zasobów?

Konferencja odbędzie się 18-19 X 2012 r. w Warszawie. Dokładny adres roześlemy drogą mailową do wszystkich nauczycieli, którzy zgłosili się do udziału w programie poprzez formularz rekrutacyjny.

 

Czy udział w konferencji jest obowiązkowy?

Tak, udział w konferencji jest obowiązkowy dla wszystkich nauczycieli, którzy chcą uczestniczyć w programie Szkoła pełna zasobów. W wyjątkowych sytuacjach, gdy nauczyciel koordynujący realizację projektu w szkole nie będzie mógł przyjechac na konferencję, jest możliwość, by zastapił go inny nauczyciel ze szkoły. Trzeba to jednak wcześniej zgłosić  koordynatorce programu Szkoła pełna zasobów.

 

Czy udział w konferencji jest płatny?

Udział w konferencji jest bezpłatny. CEO pokrywa koszty udziału nauczyciela w konferencji - w tym także noclegu i wyżywienia. Nie zwracamy za to kosztów dojazdu.

 

Czy poza konferencją odbędą się szkolenia regionalne dla nauczycieli?

Nie organizujemy w tym roku szkoleń regionalnych dla nauczycieli. Wszystkie informacje dotyczące programu Szkoła pełna zasobów, zasad współpracy i realizacji projektu w szkole zostaną przekazane podczas konferencji. Dlatego też udział w niej jest obowiązkowy dla nauczycieli uczestniczących w programie.

 

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu. Nasz adres e-mail: zasoby@ceo.org.pl, nr tel.: 22 622 32 39.