gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling Daje Owoce w Przemyślutytul: Wybierz tabliczkę!tytul: EkoWystawa we Wrocławiutytul: Recykling Daje Owoce w Toruniutytul: Eko spotkanie w 118tytul: Recykling Daje Owoce w Kielcachtytul: Recykling Dał Owoce w Bytomiutytul: Wybierz logo Koalicji *Recykling Górom*
min
PRZECZYTAJ

EkoWystawa zawitała do Świdnicy

Dzięki pomocy pani Magdy Medweckiej-Szklanny wystawa dotycząca recyklingu tworzyw sztucznych  została zorganizowana 24 października w Niepublicznej Katolickiej (...)

Fundacja PlasticsEurope Polska tej jesieni, tak jak w poprzednich latach, jest mecenasem ekologicznych wystaw i spotkań w szkołach, bibliotekach oraz organizacjach społecznych na terenie całej Polski.

Dzięki pomocy pani Magdy Medweckiej-Szklanny wystawa dotycząca recyklingu tworzyw sztucznych  została zorganizowana  24 października w Niepublicznej Katolickiej Szkole Podstawowej Caritas Diecezji Świdnickiej im. ks. prałata Dionizego Barana w Świdnicy.

Świdnicką szkołę odwiedził także Dominik Dobrowolski - wrocławski podróżnik i ekolog, który opowiadał o swoich pasjach, ochronie środowiska oraz kajakowych i rowerowych wyprawach, których celem jest ochrona Bałyku przed odpadami.