gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Wybierz tabliczkę!tytul: EkoWystawa we Wrocławiutytul: Recykling Daje Owoce w Toruniutytul: EkoWystawa zawitała do Świdnicytytul: Recykling Daje Owoce w Kielcachtytul: Recykling Dał Owoce w Bytomiutytul: Wybierz logo Koalicji *Recykling Górom*tytul: Recykling Daje Owoce w Gminie Gniezno
min
PRZECZYTAJ

Eko spotkanie w 118

Fundacja PlasticsEurope Polska tej jesieni, tak jak w poprzednich latach, jest mecenasem ekologicznych spotkań w szkołach, bibliotekach (...)

Fundacja PlasticsEurope Polska tej jesieni, tak jak w poprzednich latach, jest mecenasem ekologicznych spotkań w szkołach, bibliotekach oraz organizacjach społecznych. Tym razem spotkanie zorganizowało Centrum Edukacyjne Ekolandia.edu oraz  p. nauczycielka Renata Lenart ze Szkoły Podstawowej nr 118 we Wrocławiu. Uczennice oraz uczniów z SP 118 odwiedził 23 października Dominik Dobrowolski - wrocławski podróżnik i ekolog, który opowiadał o swoich pasjach, ochronie środowiska oraz kajakowych i rowerowych wyprawach.

Do SP 118 wkrótce też zawita edukacyjna wystawa Fundacji PlasticsEurope Polska, która prezentowana jest od września w Polsce.

Kolejne spotkania  z Dominikiem Dobrowolskim oraz ekspozycje wystawy planowane są już 24 października w Niepublicznej Katolickiej Szkole Podstawowej Caritas Diecezji Świdnickiej im. ks. prałata Dionizego Barana w Świdnicy oraz 4 grudnia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu podczas Festiwalu Ekonomistów.