gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Objazdowa wystawa Fundacji PlasticsEurope Polskatytul: Recykling Daje Owoce w Tuszowie Narodowymtytul: Recykling Daje Owoce w Kielcachtytul: Recykling Daje Owoce we Frysztakutytul: Recykling Daje Owoce w Bytomiutytul: Eko spotkania, eko wystawytytul: Recykling Daje Owoce w Sąspowietytul: Recykling Daje Owoce 2017
min
PRZECZYTAJ

Recykling Daje Owoce w Gliwicach

Stowarzyszenie i Szkolny Klub Ekologiczny EkoGim10, działające przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 12 w Gliwicach, realizuje (...)
Stowarzyszenie i Szkolny Klub Ekologiczny EkoGim10, działające przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 12 w Gliwicach, realizuje ogólnopolską akcję "Recykling daje owoce" w dniach 3 października - 2 grudnia 2017 w godz. 8 – 15. Każdy, kto dostarczy elektrośmieci lub zużyte baterie do szkoły, otrzyma soczyste i zdrowe owoce. Adres: Gliwice, ul. Lipowa 29.

Stowarzyszenie i Szkolny Klub Ekologiczny EkoGim10

z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 12

w Gliwicach, ul. Lipowa 29

tel. (32) 279 98 55; fax (32) 231 17 45 realizuje ogólnopolską akcję

Recykling daje owoce

w dniach 3.10.2017 - 2.12.2017 w godz. 8 – 15

Każdy, kto dostarczy elektrośmieci lub baterie do szkoły, otrzyma soczyste i zdrowe owoce.

Wystartowała kolejna edycja akcji Recykling Daje Owoce, w ramach której, w wybranych szkołach w Polsce, jest prowadzona zbiórka elektroodpadów i baterii. Idea akcji jest bardzo prosta - uczniowie za przynoszone elektrośmieci/baterie otrzymują pyszne i zdrowe owoce. Chodzi o zebranie jak największej ilości zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, który jeżeli nie zostaje poddany recyklingowi zanieczyszcza środowisko.

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1120

Ratujmy Sokołowsko!

W dawnym sanatorium powstaje Laboratorium Kultury i Centrum Edukacji Ekologicznej EkoWieża. Zapraszamy do Sokołowska na spotkania z (...)


EkoWalentynki 2018


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ