gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling Daje Owoce w Kielcachtytul: Recykling Daje Owoce we Frysztakutytul: Recykling Daje Owoce w Gliwicachtytul: Recykling Daje Owoce w Bytomiutytul: Recykling Daje Owoce w Sąspowietytul: Recykling Daje Owoce 2017tytul: EkoWystawa zawitała do Kobierzyctytul: Recykling Daje Owoce w Łapach
min
PRZECZYTAJ

Eko spotkania, eko wystawy

Kolejną szkołą, która gości eko-wystawę (od 2 do 6 października) jest Zespół Szkolno Przedszkolny w Tyńcu Małym. (...)

Fundacja PlasticsEurope Polska tej jesieni, tak jak w poprzednich latach, udostępnia wyjątkową  edukacyjną wystawę, pokazującą jak cenne są tworzywa sztuczne i co zrobić, aby nie trafiały na śmieci i były selektywnie zbierane, poddawane recyklingowi oraz służyły do produkcji nowych przydatnych przedmiotów.  Od września do grudnia wystawa odwiedza szkoły podstawowe, biblioteki, domy kultury, organizacje społeczne ... . Wystawom często towarzyszą spotkania,  i tak samo było w Szkole Podstawowej im. Polskich Odkrywców i Podróżników w Kobierzycach. Jak na taką nazwę przystało, ekolekcję poprowadził Dominik Dobrowolski - wrocławski ekolog i podróżnik. Wystawę i wykład pomogła zorganizować Pani Wioletta Rumian. Bardzo dziękujemy!

Kolejną szkołą, która gości wystawę (od 2 do 6 października) jest Zespół Szkolno Przedszkolny w Tyńcu Małym. Dziękujemy Dyrektor szkoły Pani Iwonie Antman za zaproszenie wystawy oraz organizację dodatkowych zajęć edukacyjnych dla uczniów, które będą prowadzone 6 października.