gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling Daje Owoce w Bytomiutytul: Eko spotkania, eko wystawytytul: Recykling Daje Owoce w Sąspowietytul: Recykling Daje Owoce 2017tytul: Recykling Daje Owoce w Łapachtytul: Koalicja Recykling Góromtytul: EkoWystawa dla szkółtytul: EkoSpotkanie na Karolkowej!
min
PRZECZYTAJ

EkoWystawa zawitała do Kobierzyc

Kolejną szkołą, która gości wystawę ekowystawę Fundacji PlasticsEurope Polska jest Szkoła Podstawowa im. Polskich Odkrywców i Podróżników (...)

Fundacja PlasticsEurope Polska tej jesieni, tak jak w poprzednich latach, udostępnia wyjątkową  edukacyjną wystawę, pokazującą jak cenne są tworzywa sztuczne i co zrobić, aby nie trafiały na śmieci i były selektywnie zbierane, poddawane recyklingowi oraz służyły do produkcji nowych przydatnych przedmiotów.  Od września do grudnia wystawa odwiedza szkoły podstawowe, biblioteki, domy kultury, organizacje społeczne ... .

Kolejną szkołą, która gości wystawę (od 26.09 do 2.10.2017) jest Szkoła Podstawowa im. Polskich Odkrywców i Podróżników w Kobierzycach. W organizacji wystawy oraz zajęć edukacyjnych dla uczniów, które będę prowadzone przy wystawie, pomaga nauczycielka - pani Wioletta Rumian.

Bardzo dziękujemy!