gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Cycling Recycling w Świnoujściu! Zapraszamy 1 sierpnia!tytul: VII Recykling Rejs finał na Wiśle!tytul: Edukacja ekologiczna z kajakatytul: EkoWyprawy Dominika w TOK FMtytul: Węgorzewo zaprasza na VII Recykling Rejs!tytul: Strona recykling-rejs.pltytul: Cycling Recycling 2017tytul: Cycling Recycling najlepszą ekoakcją w 2016
min
PRZECZYTAJ

Recykling Rejs 2017

Tym razem wystartuję w Węgorzewie, przepłynę Wielkie Jeziora Mazurskie, dalej pokajakuję Pisą, Narwią, Bugiem, wpłynę na Wisłę (...)

Ahoj VII Recykling Rejs 2017!

Wyprawa jest otwarta i każdy wodniak (i nie tylko) może przyłączyć się do wspólnego wiosłowania, sprzątania i promowania recyklingu. Spotkajmy się w marinach i portach, i wspólnie pokażmy, że nie zgadzamy się na śmiecenie i zatruwanie środowiska.

Tym razem wystartuję w Węgorzewie, przepłynę Wielkie Jeziora Mazurskie, dalej pokajakuję Pisą, Narwią, Bugiem, wpłynę na Wisłę i zacumuję w Porcie Czerniakowskim w Warszawie. Start  5 czerwca, port docelowy 19 czerwca. Jak zawsze po drodze sprzątanie brzegów, łowienie śmieci, edukacja z kajaka. Zapraszam do wspólnego wiosłowania.

Szczegóły na nowej stronie recykling-rejs.pl . Dziękuję Fundacji PlasticsEurope Polska za wierne wspomaganie Recykling Rejsów, już od siedmiu lat!!! Dziękuję Organizacji Odzysku REKOPOL za pomoc w wyprawie. Dziękuję Patronom i Mediom za promocję Recykling Rejsu - Odzyskuj tworzywa sztuczne 2017.

Dominik Dobrowolski, dominik@cycling-recycling.eu