gohome en
Cycling-Recycling
tytul: VII Recykling Rejs finał na Wiśle!tytul: Edukacja ekologiczna z kajakatytul: EkoWyprawy Dominika w TOK FMtytul: Recykling Rejs 2017tytul: Strona recykling-rejs.pltytul: Cycling Recycling 2017tytul: Cycling Recycling najlepszą ekoakcją w 2016tytul: Koalicja Ratujmy Rzeki!
min
PRZECZYTAJ

Węgorzewo zaprasza na VII Recykling Rejs!

Ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski rusza w czerwcu na kolejną, siódmą już wyprawę kajakową, podczas której będzie (...)

Ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski wraz z Fundacją PlasticsEurope Polska rusza w czerwcu na kolejną, siódmą już wyprawę kajakową, podczas której będzie zachęcał do dbania o czystość jezior, rzek i Bałtyku. Tym razem, startując 5 czerwca w Węgorzewie, przepłynie najwspanialsze w Polsce szlaki wodne, jakimi są Wielkie Jeziora Mazurskie, a następnie pokona Pisę, Narew i Bug, dopływając do Wisły i Warszawy, gdzie zakończy wyprawę po ok. 15 dniach wiosłowania. Chce pokazać za pośrednictwem mediów i swojej strony internetowej wyjątkowe na skalę światową piękno polskich szlaków wodnych. Głównym celem wyprawy jest apel do turystów przed wakacjami, aby nie śmiecili i dbali o czystość – wszędzie, gdzie będą odpoczywać, a szczególnie nad wodą.

Start  godz. 10.00, Port Keja, ul. Baraci Ejsmontów 2 w Węgorzewie

http://wegorzewo.tv/recykling-rejs-wyprawa-promujaca-ekologie-wystartuje-z-wegorzewa/

 

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1120

Ratujmy Sokołowsko!

W dawnym sanatorium powstaje Laboratorium Kultury i Centrum Edukacji Ekologicznej EkoWieża. Zapraszamy do Sokołowska na spotkania z (...)


EkoWalentynki 2018


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ