gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling Rejs 2017tytul: Węgorzewo zaprasza na VII Recykling Rejs!tytul: Strona recykling-rejs.pltytul: Cycling Recycling 2017tytul: Koalicja Ratujmy Rzeki!tytul: EkoWalentynki na medal w Magnuszowicachtytul: EkoPraca w EkoWakacjetytul: EkoWalentynki w Radomsku
min
PRZECZYTAJ

Cycling Recycling najlepszą ekoakcją w 2016

Dziękuję za Wszystkie głosy. "Cycling Recycling" - zwycięzcą plebiscytu na najlepszą akcję ekologiczną w 2016 r. (...)

 

Dziękuję. Gratulacje należą się wszystkim zaangażowanym w akcję, a dokładnie w wyprawę pt. "Cycling Recycling", począwszy od głównych partnerów, czyli Remondis Electrorecycling i Electro-System Organizacji Odzysku oraz moim lokalnym przyjaciołom i koordynatorom: Stowarzyszeniu „W Tonacji Serca” we Wrocławiu, firmie Melaco z Nowej Soli, Federacji Zielonych „Gaja” ze Szczecina, Anecie Kurzyńskiej i Urzędowi Miasta Słupska, PTTK w Olsztynie, Piotrkowi Drozdowiczowi i organizacji „Sieciówka” z Warszawy, w Krakowie nowohuckiej bibliotece i organizacji „Emaus”, w Cieszynie „OFCE” i w Ziębicach lokalnej Inicjatywie Obywatelskiej. Oczywiście dziękuję mediom i patronom. Dzięki!

I przy okazji przypominam i zapraszam, w tym roku również "Cycling Recycling" ruszy w trasę. 31 lipca startujemy w Szczecinie, jedziemy do Świnoujścia a później wzdłuż wybrzeża, aż do Braniewa. Edukujemy, zbieramy eletroodpady i oczywiście rowerujemy na wschód! "Tam musi być przecież cywilizacja :-)"

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1120

Ratujmy Sokołowsko!

W dawnym sanatorium powstaje Laboratorium Kultury i Centrum Edukacji Ekologicznej EkoWieża. Zapraszamy do Sokołowska na spotkania z (...)


EkoWalentynki 2018


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ