gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Strona recykling-rejs.pltytul: Cycling Recycling 2017tytul: Cycling Recycling najlepszą ekoakcją w 2016tytul: Koalicja Ratujmy Rzeki!tytul: EkoPraca w EkoWakacjetytul: EkoWalentynki w Radomskutytul: Zapraszam na Dzień Kajakarza!tytul: VII Recykling Rejs -  czyli z Mazur do Warszawy kajakiem
min
PRZECZYTAJ

EkoWalentynki na medal w Magnuszowicach

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kotlinie i Szkoła Podstawowa w Magnuszewicach włączyły się do akcji zbierania (...)

217 kg baterii

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kotlinie i Szkoła Podstawowa w Magnuszewicach włączyły się do akcji zbierania zużytych barerii. Pod koordynacją Justyny Zawieji udało się zebrać 217 kg zużytych baterii. działania są kontynuacją akcji Ekowalentynki, czyli kochamy recykling. Akcje przeprowadzono dzięki REMONDIS Electrorecycling, Electro-System i Europejskiej Platformy Recyklingu. Pomysłodawcą i koordynatorem całego przedsięwzięcia jest ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski.

Serdecznie podziękowania dla Pani Magdaleny Olejniczak za sprawne przeprowadzenia akcji, uczniowie pod jej okiem zebrali 165 kg baterii, Wszyscy zostali nagrodzeni nagrodami ufundowanymi przez Stowarzyszenie ,,Przyszłość Kotlina”, kubki, torby, słuchawki, pendrive, smycze trafiły dla małych lokalnych ekologów.

 

Dziękujemy Partnerom akcji za pomoc w organizacji zbiórki i recyklingu zużytych baterii i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego !
 
      
 
 
Pomysłodawcą i ogólnopolskim koordynatorem EkoWalentynek jest ekolog i  podróżnik
Dominik Dobrowolski
 

Dominik Dobrowolski.

Kontakt: dominik@cycling-recycling.eu, tel. 697 092 978

cycling-recycling.eu