gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Cycling Recycling najlepszą ekoakcją w 2016tytul: Koalicja Ratujmy Rzeki!tytul: EkoWalentynki na medal w Magnuszowicachtytul: EkoPraca w EkoWakacjetytul: Zapraszam na Dzień Kajakarza!tytul: VII Recykling Rejs -  czyli z Mazur do Warszawy kajakiemtytul: EkoWalentynki w Lublinietytul: EkoWalentynki w Dobrzycy
min
PRZECZYTAJ

EkoWalentynki w Radomsku

14 lutego 2017 r. w naszym przedszkolu PSP nr 5 i ZSP Stobiecku Szlacheckim  oaz w Bursie (...)
14 lutego 2017 r. w naszym przedszkolu PSP nr 5 i ZSP Stobiecku Szlacheckim  oaz w Bursie szkolnej w Radomsku  we współpracy z Uniwersytetem Trzeciego Wieku odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji EkoWalentynki. Tego dnia wszystkie dzieci, które przyniosły  zużyte baterie otrzymały lizaka w kształcie serca. Przedszkolny Klub Małych Poetów zaprezentował wiersz pt. Eko Walentynki a zgromadzone przedszkolaki z uwagą wysłuchały opowiadania pt. „ Mała buteleczka i smog”, pogłębiły swoją wiedzę na temat recyklingu, segregowania śmieci oraz zagrożenia smogiem.
 
Baterie przekazali również mieszkańcy dzielnicy, za co dziękujemy. Takie akcje przyczyniają się nie tylko do kształtowania postaw proekologicznych, ale i do integracji z mieszkańcami dzielnicy i seniorami. Zebraliśmy już 8 pudełek baterii i nadal zbieramy w 3 miejscach: ul. Wyszyński 27 , ZSP Stobiecko Szlacheckie i Przeszkole  nr 5, ul.11 Listopada 33.

W Radomsku koordynatorem EkoWalentynek jest Ewa Kaczmarczyk.

 

Dziękujemy Partnerom akcji za pomoc w organizacji zbiórki i recyklingu zużytych baterii i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego !
 
      
 
 
Pomysłodawcą i ogólnopolskim koordynatorem EkoWalentynek jest ekolog i  podróżnik
Dominik Dobrowolski
 

Dominik Dobrowolski.

Kontakt: dominik@cycling-recycling.eu, tel. 697 092 978

cycling-recycling.eu

 

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1120

Ratujmy Sokołowsko!

W dawnym sanatorium powstaje Laboratorium Kultury i Centrum Edukacji Ekologicznej EkoWieża. Zapraszamy do Sokołowska na spotkania z (...)


EkoWalentynki 2018


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ