Reportaż "Wiosła cień" - posłuchaj i zagłosuj!

8.06.2018

Polskie Radio Koszalin S.A. organizuje kolejną edycję Ogólnopolskiego Konkursu Reportażu i Dokumentu Radiowego „Bałtyk 2018”. Ludzie morza, życie, praca i śmierć na morzu, gospodarka morska, żeglarskie opowieści, wydarzenia historyczne związane z morzem i miłość do morza – to tematy reportaży zgłoszonych na Ogólnopolski Konkurs Reportażu i Dokumentu Radiowego „Bałtyk 2018”, który zorganizowało Polskie Radio Koszalin.

 

Zgłoszono 20 audycji z całej Polski m.in. ze Szczecina, Gdańska, Katowic, Opola, Warszawy i Koszalina. Wśród zgłoszonych reportaży jeden pt. "Wiosła cień" jest wyjąkowy, bo został nagrany przez Krzysztofa Dobrowolskiego - dziennikarza z Polskiego Radia Opole, w którym poruszony jest bardzo ważny temat zaśmiecenia rzek i Bałtyku oraz konieczność walki z tym problemem. Bohaterem reportażu jest wrocławski ekolog i podróżnik, który na rzece Odrze ... .  Zapraszamy do posłuchania i zagłosowania na reportaż pt. "Wiosła cień"!

 

Tu można odsłuchać reportaż "Wiosła cień", ostatni na liście: http://prk24.pl/37498639/reportaze-nominowane-w-konkursie-baltyk-2018

 

Tu można zagłosować na reportaż "Wiosła cień", ostatni na liście: http://www.prk24.pl/33525369/glosowanie-na-najlepszy-reportaz-baltyk-2018

 

Już teraz można zagłosować na reportaż,  a dodatkowo uzasadnienie swojego wyboru wysłać pod adres konkurs@radio.koszalin.pl.

Wśród tych słuchaczy, którzy do 15 czerwca wezmą udział w plebiscycie i uzasadnią swoją decyzję wylosowana będzie nagroda – czytnik e-booków.